۱۳۹۴ مرداد ۲۰, سه‌شنبه

ایران - ۲۷سال پس از عملیات فروغ جاویدان - لرزه بی‌پایان سرنگونی و هراس از مجاهدین و ارتش آزادی - قسمت دوم


رژیم آخوندی در تلویزیونش در سالگرد عملیات فروغ جاویدان با پخش سریالهایی هراس و نگرانیهایش از سرنگونی حکومت ننگین را به نمایش میگذارد که همه آنها جز ضعف و زبونی نیروهای وارفته بسیجی و پاسدار و دژخیمانش درارتش تحت امر خمینی در مقطع زهر خوری قطعنامه 598 و از طرفی رشادت و حماسه های فراموش نشدنی از رزمنده مجاهد خلق نیست .
حماسه ای که هرگز ابعاد آن معلوم نیست و ناگفته مانده است باشد که در فردای سقوط این رژیم منفور از آنها شاهدین صحنه سخن گویند.
به گزارشی در باره نمایش صحنه های فروغ جاویدان از زبان دشمن توجه کنید‌:
در سالگرد عملیات بزرگ میهنی فروغ جاویدان، طی چندین روز، بخش قابل توجهی از برنامه‌های شبکه‌های مختلف تلویزیونی رژیم دجال آخوندی به تبلیغات علیه این عملیات و زوزه‌های آخوندها و پاسدارهای رژیم اختصاص داشت. تمام رسانه‌های رژیم از روزنامه‌ها تا سایتهای حکومتی، از جعلیات رژیم و اباطیل پاسدارها و آخوندهای خمینی صفت درباره عملیات فروغ جاویدان اشباع بود؛ اما از خلال همین اباطیل و زوزه‌ها، لرزه پایان ناپذیری را که این عملیات کبیر میهنی بر سراپای رژیم افکنده، به خوبی می‌توان مشاهده کرد؛ دومین قسمت از این مجموعه از نظرتان می‌گذرد.
زوزه‌های غیظ و کین در تلویزیون تحت‌امر خامنه‌ای:
شبکه یک - 7مرداد 1394
سرکرده لشکر ضد رسول‌الله- پاسدار اسماعیل کوثری
عضو فعلی کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس رژیم:
در طول هشت ساله جنگ
من آنجور آتش ندیده بودم
[در عملیات فروغ جاویدان]
اینها در مقابل رسانه‌ها نطنز و فردو را
به محلی برای ساخت بمب اتم متهم ساختند
تلویزیون رژیم 7مرداد94گوینده: در پایان جنگ گروهک نفاق چاره‌ای نداشت الا این‌که آلت دست سرویسهای بیگانه باشد و برای احیا خویش سهمی در ماجرای صهیونیستی پرونده‌سازی برای دانش هسته‌ای کشورش ایران بازی کند، رژیم غاصب دیکته می‌کرد و این فارسی زبانان خائن به وطن در مقابله رسانه‌ها نطنز و فردو را به محلی برای ساخت بمب اتم متهم ساختند و 12سال علیه ایران تریبون رژیم صهیونیستی شدند.
کوثری: در طول هشت ساله جنگ من اونجور آتیش ندیده بودم [در عملیات فروغ جاویدان] تکبیری: اینها بلافاصله می‌گفتند که این حرکت منافقین [افشاگری اتمی] زمینه‌سازی هستش که مقصد بعدی نیروهای نظامی آمریکا رو ایران قرار داده است.
تلویزیون شبکه یک (رژیم) ۷/۵/۹۴سرچماقدار خامنه‌ای پاسدار سعید قاسمی:
یک خمودی توی نیروهای ما و یک سستی ایجاد شد
تلویزیون رژیم: 5مرداد 94
پاسدار قاسمی در جبهه در حین صحبت با یکی از پاسداران: کمکشون کنید تا راهشون بیندازید جلو، کدومها رو؟ باشه دو گردان دیگه رو برشون بردار، ... خیر ما همین یکطرف جناح سمت چپ جاده رو با کل روستا اینه برنامه ما، داخل روستا هم میریم پاکسازی هم می‌کنیم بجنب ببینم.
یک پاسدار: رسیدند دیگه برو جلو
پاسدار قاسمی: شما هر چی که می‌آید می‌دونم همه شون از این محور میرن با شادلو و اینها تو محور تک می‌کنند... با قاسمی هی برو هی برو... الآن با ماشین می‌تونی بری؟ برو بهشون بگو وایسند محمود رضایی داره می‌آد... کسی عقب نباشه وایسا بغل... بر میداری تو محور شادلو تک می‌کنی تو ساختمون هیچ هم دیر نشده برادر... خیلی خب می‌بریمشون بالا... نیروهایی که خارج از نیروهای محمود رضایی هستند بروند بالا، سوار ماشین بشوند بروند کمک الآن سوارشون کن ببر... برو سوار تویوتا بشو سرو ته بکن، نیروهای محمود رضایی رو بخطشون کن، محمود نیروهات رو بفرست... محمود... آخر آخر نشستند، بی‌سیم چی کدت چیه؟

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر