۱۳۹۴ شهریور ۸, یکشنبه

ایران - عکس یک پناهنده فلسطینی در لبنان جهان را تکان دادروز7 شهریور 1394 یک عکس از یک پدرآواره ازساکنان اردوگاه فلسطینی یرموک در حومه دمشق توسط یک طراح وب ساکن اسلو نروژ جهان را تکان داد این عکس یک پدر که دراثرجنایتهای ارتش اسد به لبنان مهاجرت کرده بود را نشان میدهد که برای امرار معاش خود خودکارمیفروخت درحالی که کودک خردسالش در زیرآفتاب سوزان بخواب رفته بود.که درفاصله کوتاهی یک میلیون نفر حمایت کننده پیدا کرد و در اولین روز 104هزار و 125دلار پول برای این پیاهنده فلسطینی ساکن لبنان جمع آوری شد .
و این در حالی است که سازمان ملل و اتحادیه اروپا که هرروز شاهد بمباران سوریه هستند هیچ اقدام جدی برای این پناهندگان و توقف این بمبارانها که روزانه جان صدها بیگناه بخصوص کودکان را میگیرد نمیکنند.
یادآوری می‌شود حدود دو و نیم میلیون نفراز چهار میلیون نفر پناهنده سوریه که امکان رفتن به کشورهای اروپایی را نداشته‌اند، در منطقه خاورمیانه به اردن، لبنان و ترکیه پناه برده‌اند و از این میان دست‌کم یک میلیون و یکصدهزار آواره سوری به لبنان پناه برده‌اند. پناهندگان سوری از سوی نیروهای حزب‌الشیطان لبنان که از طرف رژیم ایران به‌صورت مستقیم حمایت مالی و نظامی شود و متحد اصلی بشار اسد می‌باشند نیز تحت فشار و آزار قرار دارند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر