۱۳۹۴ بهمن ۵, دوشنبه

ایران - جلسه همبستگی منتخبان فرانسوی با حضور مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران در اور سوراواز

 
مریم رجوی 
روز 4بهمن برابر با 24ژانویه جلسه ای باحضورخانم  مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران در اورسوراواز با شرکت شخصیتهای سیاسی و منتخبان فرانسوی برگزار شد.
این جلسه با عنوان همبستگی منتخبین فرانسه با مقاومت ایران دربرابر افراطی گری تحت نام اسلام برگزار شد.
شخصیتهای فرانسوی حاضر در این جلسه سخنرانی کردند وخانم رجوی نیز طی سخنانی گفتند:
روحانی که درهنگام انتخابات ریاست جمهوری رژیم ادعا می‌کرد اعتدال خواهد آورد، چند روز دیگر با یک بیلان شوم به اروپا می‌آید: دو هزار اعدام، سرکوب اقلیتهای مذهبی، اعدام پی‌درپی زندانیان سیاسی، موشک‌باران لیبرتی، گسترش فقر و بیکاری و رکود درجامعه ایران، تشدید دخالتهای مرگبار درسوریه وعراق، جنگ‌افروزی در یمن، تروریسم در کویت و بحرین، تست موشکهای جدید و
وی افزود:‌ برخی حامیان ملاها می گویند روحانی ازاین سیاستها جداست. اما روحانی خود را ازاین سیاستها‌ جدا نمی‌کند.او از اعدامها دفاع می‌کند، از دیکتاتوری بشار اسد حمایت می‌کند، برای گسترش موشکهای سپاه پاسداران تلاش می‌کند و همیشه مدافع تئوکراسی است.
مریم رجوی با ابراز انزجار از واقعه هولناک ۱۳نوامبر در فرانسه، گسترش داعش را از عواقب ویرانگر بنیادگرایی و تروریسم برخاسته از رژیم اخوندها و هم چنین سیاست سلطه جویی این رژیم در منطقه، دانست و گفت: وقتی ملاها به کمک رژیم‌های دست‌نشانده خود در عراق و سوریه مردم را سرکوب کردند، فرصت برای گسترش داعش فراهم شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر