۱۳۹۴ مرداد ۱۵, پنجشنبه

ایران - موج فزاینده اعتراضات در شهرهای میهن بعد از توافق اتمی


با توجه به  توافق اتمی صورت گرفته بین رژیم آخوندی و کشورهای غربی و وعده های توخالی برداشتن تحریمها بعداز توافق از جانب سردمداران ریز و درشت رژیم هیچ تغییری حاصل که نشد هیچ بلکه قیمتها بالا هم رفت و فشار زندگی به مردمی که حتی برای نان شبشان هم محتاجند روزی نیست که چندین تظاهرات و یا تجمع اعتراضی در گوشه و کنار کشورمان نداشته باشیم مردمی که حتی مجبور به خودسوری بخاطر ناتوانی از مخارج زندگیشان هستند ولی باز هم دزدان غارتگر بر مسند قدرت عین خیالشان نیست و مردم باز هم با فشار هر چه بیشتر گذران زندگی میکنند .به اعتراضات این چند روز توجه کنید:

رئیس اتحادیه واحدهای سنگبری استان تهران روز چهارشنبه ۱۴ مرداد 94 خبر داد که پنج هزار و۵۰۰ واحد از شش هزار واحد سنگبری در ایران، در اعتراض به اخاذی مالیاتی توسط رژیم آخوندی کار خود را «‌تعطیل کرده‌اند».

تهران 14مرداد 94 - کارگران به جان آمده شرکت مخابرات روستایی از استانهای خوزستان، گیلان، ایلام و کردستان در برابر مجلس ارتجاع دست به تجمع اعتراضی زدند. حقوق آنها ماهها پرداخت نشده است و کارگزاران حکومتی پاسخگوی آنان نیستند.

روز چهارشنبه 14مرداد 94 گروهی از تاکسی‌داران در حوالی میدان ونک در اعتراض به حذف سوبسید بیمه رانندگان دست از کار کشیدند. معترضان سپس در محل ایستگاه تاکسیها تجمع کردند و خواستار رسیدگی به این مشکل شدند. بنا‌ به تصمیم رژیم آخوندی از این پس رانندگان بابت بیمه آزاد باید ماهی 180هزارتومان پرداخت کنند.هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر