۱۳۹۴ مهر ۱۷, جمعه

ایران - شورای ملی مقاومت ایران از هلاکت پاسدار جنایتکار حسین همدانی در سوریه خبر داد

شورای ملی مقاومت ایران 

شورای ملی مقاومت ایران طی اطلاعیه ای از به هلاکت رسید ن پاسدار قاتل معاون پاسدار سلیمانی در سوریه خبر داد.
این پاسدار جنایتکار از سرکردگان سپاه بود که نقش عمده ای درکشتار مردم کردستان و جوانان در قیام سال 88 و عملیات فروغ جاویدان داشت .
این جنایتکار طی یک عملیات ویژه کمین بهمراه 5 تن از سرکردگان دیگر سپاه به دست رزمندگان ارتش آزاد سوریه  در داخل پادگان جورین در سهل الغاب به هلاکت رسیده‌اند. 
سپاه پاسداران با عوامفریبی و دجالیت پاسدار همدانی را از«مدافعان حرم حضرت زینب» خوانده اما در منتهای بلاهت اعلام کرد که او درحومه شهر حلب جایی که 360 کیلومتر با زینبیه (حرم حضرت زینب) فاصله دارد کشته شده است.
این پاسدار به همراه جنایتکارانی هم‌چون صیاد شیرازی درعملیات کبیرفروغ جاویدان به مقابله با ارتش آزادیبخش پرداخت و در یک جنایت جنگی بسیاری از مجاهدان اسیر و مردمی که به حمایت از مجاهدین برخاسته بودند را به فجیعترین شکل در محل به قتل رساندند. خامنه‌ای به‌خاطر جنایتهای پاسدار همدانی و خدماتش به نظام ولایت‌فقیه، دو بار به او نشان فتح داد.
هلاکت همدانی و شمار دیگری از فرماندهان و پاسداران همراه او بار دیگر این حقیقت را خاطرنشان می‌کند که جنگ جنایتکارانه علیه مردم سوریه به‌طور کامل توسط رژیم آخوندی و پاسدارانش فرماندهی و هدایت می‌شود. در غیراین صورت، دیکتاتور سوریه مدتها پیش سقوط کرده بود و سوریه و منطقه با وضعیت فاجعه‌بار کنونی مواجه نبود.
از سوی دیگرهلاکت بالاترین مهره نظامی رژیم در سوریه نشان می‌دهد کشتی رژیم آخوندی در سوریه به گل نشسته و این رژیم با شکستهای پی‌درپی وهولناکی مواجه است.
ادامه ..

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر